LR Karolina Kurkova EDP

Perşembe, Ocak 12, 2017LR Health&Beauty 'e üye olan babam kendine parfüm alırken beni unutmayıp, bir şeyler almış. Paketimdeki iki parfümden biri olan Karolina Kurkova EDP , markanın ilk deneyimlediğim ürünü olmuştu.
LR' ın bu parfümünü hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla kullanılabilir koku olmasıyla elimden düşürmediğim parfümlerin başında geliyor.


Şişe tasarımı sizin için ne kadar önemli bilmiyorum. Sırf şişesini beğendiğim için aldığım bir parfüm olmadı daha, bazen şişesi için alınır diyorum ama :) Sade ve şık bir şişe tasarımı olan Karolina Kurkuva EDP by LR' ın birazda akorduna bakalım..

Üst nota: Yeşil bitkiler
Orta nota: Yasemin, sümbülteber çiçeği
Alt nota: Vanilya & bal

Parfümün yaratıcısı olan Karolina Kurkova bildiğiniz gibi Victoria's Secrets meleklerinden bir manken. Koku defalarca Alman Duft Star ödüllerine aday olmuş.

Parfümü ilk sıktığım zaman yeşil notaları net olarak hissediyorum. Bu nota benim ilgimi çekmeyen hatta itici gelen bir tını aslında. Ardından kısa bir süre sonra yasemin ve sümbülün o naif, tenimi okşayan tınısı vanilyanın dürtmesiyle birlikte hissedilir oluyor. İşte o an, benim için vazgeçilmez tını olan vanilyanın çarpıcı kokusunu alıveriyorum. Vanilyanın bal ile yaptığı birliktelik kokunun kalıcı notasını oluşturan esas. Ben kokuyu birkaç saat sonra hissetmesem de sabah 7 de sıktığım parfümü, akşam 4-5 gibi öğrenciler sorduğu zaman, kalıcılığının yüksek olduğunu anlıyorum.


Parfüm, feminen kadınların hoşuna gideceğini düşündüğüm naif & ihtişamlı bir kokuya sahip. Haftanın 3-4 günü elimden düşmeyen bu koku, muhtemelen kış bitmeden bitecek.

Peki siz LR ürünleri ile tanışanlardan mısınız? Parfümlerini denediniz mi? Hangilerini önerirsiniz?

Ürün Puanım: 4.5/5

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

12 yorum

 1. Parfümlerini hiç denemedim ama güzel duruyor :)

  YanıtlaSil
 2. bende bu kokunun winter serisini kullandım ve oldukça memnun kaldım... sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. LR'ın parfümlerini minik testerlarından denedim, denediğim her kokuyu da sevdim... bu koku da merak ettiklerim arasında, bir ara bakacağım. Güle güle kullan İlke'cim, sevgiler!

  YanıtlaSil
 4. denk geldiğimde hunharca deneyeceğim bu parfümleri :)

  YanıtlaSil
 5. LR'ın her hangi bir ürününü denemedim. Ancak içinde vanilya olan hemen her kokuyu seviyorum. Şişesi de gerçekten çok şık... Güle güle kullan İlke, sevgiler...

  YanıtlaSil
 6. Yasemin kokulari kendime en yakistirdiklarim 😊

  YanıtlaSil
 7. Bu kokuyu ben de etkinlikte koklamış ve çok beğenmiştim ama elimde çok parfüm var diye almadım :)

  YanıtlaSil
 8. Bende elimde ki lr parfümüm bitsin ilk fırsatta sipariş vereceğim.Paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 9. Lr Classic denemiş ve sevmiştim ama anlattığınıza göre bu tam da benim kokum

  YanıtlaSil
 10. Feminen kokulara bayılıyorum , ki alt notası vanilya ve bal beni zaten yakaladı. Annemde LR üyesi. Ben ondan bir isteyeyim bakalım *.* Eline sağlık canım <3

  YanıtlaSil
 11. Aynı parfümün başka versiyonunu severek kullanıyorum bende.Güle güle kullan tatlım;)

  YanıtlaSil
 12. Vanilya <3 ben , güle güle kullan

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben

Google+' da Ben